אם יש לכם ג'קוזי בבית או ג'קוזי בעסק, עליכם לדעת איך תוכלו לתחזק אותו. תחזוקה של הג'קוזי חשובה מאוד כדי שתוכלו לשמור עליו, כך שלא יצוצו בעיות כאלה או אחרות. כל פעולה שאתם מבצעים עשויה להביא איתה להשפעה כזאת או להשפעה אחרת. אנו כמובן ניתן לכם 4 טיפים יעילים לשמירה על הג'קוזי. יכולות להיות פעולות פשוטות כמו פתיחת סתימות ועד לפעולות מורכבות יותר. המפתחות נמצאות בידיים שלכם, אתם רק צריכים לדעת איך תוכלו להשתמש בהן כמו שצריך. כי מי לא רוצה לשמור על הג'קוזי שלו לאורך זמן?

מומלץ לשטוף את הג'קוזי בקביעות

יש כאלה שנוטים לחשוב כי שטיפת הג'קוזי זוהי פריבילגיה שלא חובה לבצע אותה באופן קבוע. אך שטיפה קבועה של הג'קוזי מיד לאחר שאנשים נכנסים עשויים למנוע בעיות עתידיות. בין אם כדי לשמור על ההיגיינה ובין אם על מנת שאותו אינסטלטור 24 שעות יוכל לבצע את עבודתו. השטיפה של הג'קוזי יכולה למנוע המון תקלות עתידיות, אז למה שלא תבצעו אותה? כך תוכלו לשמור על הג'קוזי לאורך זמן עם מינימום של תקלות.

החלפת מים בג'קוזי

המים בג'קוזי יכולים להחזיק מעמד זמן רב, ומועד ההחלפה שלהם משתנה בהתאם לתדירות השימוש. ככל שהשימוש בג'קוזי הוא גבוה יותר, כך תצטרכו להחליף את המים בתדירות גבוהה יותר. ישנה המלצה לבצע את החלפת המים כל מספר חודשים כדי לוודא שאתם נכנסים למים נקיים. אם לא תחליפו את המים יהיה עליכם להתמודד עם פתיחת סתימות שתצטרך להיות מבוצעת על ידי אינסטלטור 24 שעות. מוטב כי אתם תקדימו תרופה למכה על ידי החלפת מים בכל פעם שאתם רואים שהם מעט עכורים.

בדיקת מערכת החשמל של הג'קוזי

לכל ג'קוזי יש מערכת חשמל שאמורה לסייע להפעיל אותו בצורה אידיאלית. מכיוון ששילוב של מים ביחד עם חשמל הוא לא שילוב מומלץ, מוטב לבצע בדיקות תקופתיות למערכת כולה. כך תוכלו למנוע סיטואציה שבה כניסה לג'קוזי עלולה להביא איתה לסכנה של ממש. אם מערכת החשמל לא תהיה תקינה היא עלולה לסכן אתכם ואת כל שאר האנשים שרוצים להיכנס לג'קוזי. מוטב כי תשמרו על עצמכם ועל כל מי שרוצה להיכנס לג'קוזי באופן כזה או אחר.

תטפלו בכל התקלות בזמן

גיליתם שיש תקלה בג'קוזי? עליכם לדעת כי תקלות עשויות להתרחש גם ללא התראה מוקדמת. הזמנת אינסטלטור 24 שעות או כל איש מקצוע אחר היא הכרחית במקרה הזה. מוטב כי לא תחכו שיהיה מאוחר מידיי, כי במקרה כזה התקלות עשויות רק להפוך להיות חמורות יותר. ככל שאתם תפתרו את התקלות במהירות, כך תוכלו למצוא את עצמכם שומרים על הג'קוזי. הרי כל תקלה קטנה יכולה להפוך לתקלה משמעותית מבלי שתשימו לכך לב.