בריכת ג'קוזי פרטית היא דרך מצוינת להוסיף רגיעה נוספת לחייכם, אז למה שלא תנסו ולהפוך את סביבת הג'קוזי שלכם למפלט ספא ביתי משלכם? ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשדרג את סביבת הג'קוזי, ולא רק בגלל שיצירת נווה מדבר משלכם בחצר האחורית תגרום לכם להפוך לקנאת השכונה בקיץ הקרוב. בין אם אתם מחפשים בריחה שלווה מיום עבודה ארוך ולחוץ, מקום מרגיע להתרועע עם חברים ובני משפחה, או סתם רוצים ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של הידרותרפיה, ישנן דרכים רבות בהן תוכלו להפוך את סביבת הג'קוזי הביתי שלכם, ליוקרתית, מרשימה ומפנקת מאי פעם. 

יתרונות נוספים

מלבד היתרונות הברורים שהזכרנו, שדרוג הג'קוזי שלכם יכול להיות השקעה מצוינת לטווח ארוך. כשהטמפרטורות יורדות בסתיו ובחורף, הספא המותאם אישית שלכם, יאפשר לכם ליהנות מהחצר האחורית שלכם הרבה מעבר לחודשי הקיץ החמים. בנוסף, כמה שדרוגים ואביזרים פשוטים יכולים להעלות משמעותית את ערך הנכס של הבית שלכם.

עזרים שישדרגו לכם את חווית הג'קוזי 

כעת נפנה לבחון את העזרים היעילים ביותר, להוספה לסביבת הג'קוזי שלכם בבית. שיעזרו לשדרג את החוויה שלכם ושל האורחים שלכם מהג'קוזי, לקשט את סביבתו, ושאר כלים.

ערוגות פרחים – על ידי הוספה של ערוגת פרחים וצמחייה שופעת בסביבת הג'קוזי שלכם, גם אתם תוכלו ליהנות מהרוגע שמשרים ידידינו הפרחים. באזור מתוחם שמקל על שמירתם בריאים לאורח זמן. 

ארון השקיה – אם אכן החלטתם להשקיע בצמחיה אמיתית מומלץ לרכוש ארון השקיה המאפשר לכם גם להשקות בצורה מבוקרת את הצמחייה שאיתה אתם בוחרים לקשט את סביבת הג'קוזי שלכם. 

מתלה או ארון למגבים – באמצעות ארון כלים בסביבת הג'קוזי, גם אתם תוכלו לאחסן כלים חיוניים כמו מגב, חומרי ניקוי ושאר עזרים לתחזוקה השוטפת של הג'קוזי.

פרגולה – אם הג'קוזי שלכם עדיין אינו מקורה, זאת המלצה חמה במיוחד לדאוג לצל לפני חודשי הקיץ החמים. פרגולה יכולה לספק לכם את הצל הדרוש שילווה אתכם בזמן שאתם נהנים מהג'קוזי.

תאורה מותאמת לסביבת הג'קוזי

אחד הגורמים שהעיקריים לפי דבריהם של מעצבי בתים, שתורם לשדרוג סביבת הג'קוזי הוא התקנת תאורה הולמת, שתלווה את החוויה הכללית מסביבת הג'קוזי שלכם. וגם במקרה הזה האפשרויות כמעט אינסופיות. אתם יכולים לבחור ממגוון רחב של גופי תאורה ועוד. מנורות לד שישקטו את הג'קוזי עצמו, לתאורה של אור חם ומזמין.

לסיכום

למה שלא תעלו את השהייה שלכם בג'קוזי לשלב הבא, על ידי הפיכת החצר האחורית שלכם לפרוסה קטנה של גן עדן בקיץ הקרוב? מעולם לא היה זמן טוב יותר לשדרג את סביבת הג'קוזי שלכם. בין אם אתם מחפשים לשפץ לחלוטין את הסביבה, או פשוט להוסיף כמה אלמנטים של תאורה אלגנטית לחלל שלכם, הוספת כמה מהשדרוגים הפשוטים הללו תאפשר לכם ליהנות מנווה המדבר החדש בחצר האחורית שלכם כל השנה.