אחת הפנטזיות של כל בית עם חצר או גינה הוא בריכה פרטית או ג'קוזי מפנק. התקנה של ג'קוזי שימושית יותר מכיוון שניתן ליהנות ממנו כל השנה ולא רק בקיץ. ג'קוזי בגינה שימושי מאוד כאשר רוצים להזמין חברים ומשפחה או לערב רומנטי בג'קוזי. אך לעומת זאת עם כל ההנאה בג'קוזי ישנם 4 דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון כאשר אתם מתקינים ג'קוזי בגינה!

1. תחזוקה שוטפת

ג'קוזי מצריך תחזוקה שוטפת של כל המערכת וטיפול בתקלות שכיחות במשאבה ובפילטרים פנסים וכדומה (כל מערכות החשמל בג'קוזי). בנוסף חובה עליכם לבצע ריקון של המים לעיתים קרובות ולבצע ניקיון יסודי לגוף הג'קוזי בכדי למנוע מחיידקים להצטבר במים ולהביא לידי מחלות. 

2. מים עומדים

מים עומדים בקביעות במיוחד בעונת הקיץ מביאים המון יתושים המעוניינים להטיל את הביצים במים של הג'קוזי, לכן גם אם הג'קוזי מכוסה אנו ממליצים לרכוש קטלן יתושים שיקטול או ירחיק את היתושים ומזיקים אחרים. יתושים הם מטרד ויכולים לבאס את כל החוויה בשהייה בג'קוזי במיוחד בערב.

3. קירוי הג'קוזי

קירוי הג'קוזי הוא חיובי וחשוב ולא רק לעונת החורף ןלגשם אלא דווקא לקיץ. אנשים שנמצאים בג'קוזי במים חמים תחת שמש קופחת יכולים להתעלף ולכן קירוי ג'קוזי יפחית את הטמפ' ותוכלו לנצל את השהייה בו לאורך כל השנה. תוכלו לבצע זאת ע"י פרגולה או פנל מבודד.

4. מקלחת חיצונית

כאשר אתם מתקינים ג'קוזי בגינה קחו בחשבון בזמן הכנת התשתיות להתקין מקלחת / דוש חיצוני סמוך לג'קוזי – זה מעולה כאשר יוצאים מהמים החמים להתרענן עם שטיפה של מים פושרים. בנוסף שטיפה של הגוף מהמים בג'קוזי שלפעמים הם שומניים מעט. תוכלו לעצב לכם פינה של מגבות וחלוקים + שמפו רחצה וכאשר סיימתם להתפנק בג'קוזי תוכלו להתקלח בכיף.

לסיכום,

כאשר אתם מתכוננים להתקין ג'קוזי בגינה עליכם לקחת בחשבון נושאים רבים שלא קשורים רק להתקנה ישירה של הג'קוזי אלא ליתר הדברים שיובילו את החוויה שלכם למושלמת! מקווים שתיקחו את הטיפים החשובים שציינו במאמר זה ותיישמו אותם.

 

בהצלחה!